Domů > Hlídání dětí nabídka, Liberec, Praha > Hlídání dětí Praha, Liberec nabídka Marie

Hlídání dětí Praha, Liberec nabídka Marie

Hlídání dětí Nabídka
Hlídání od Soukromé osoby
Název inzerátu Hlídání den i noc
Text inzerátu Dobrý den. Nabízím své dlouhodobé zkušenosti seriózní rodině, která chce pro své děti mít stálou chůvu a dokáže to též ocenit.
V rámci dlouhodobé spolupráce mohu nabídnout denní, večerní, noční a víkendové hlídání. Jsem zodpovědná 48-letá od Jablonce nad Nisou Jsem Češka, nekuřačka a aktivní řidička skupiny „B“. Jsem spolehlivá, pečlivá a časově flexibilní . Mám zkušenosti v rodinách s malými dětmi ve věku od 2 let jako babička s praxi, hlídala jsem děti několik celkem 5 let . Nabízím individuální a zodpovědný přístup, rozvíjení znalostí malých dětí, plnohodnotné věnování se dětem, sportovní aktivity a plavání. Mohu přespávat dle potřeby i u Vás. Ráda bych pomáhala v Praze nebo v Liberci, není však podmínkou.

Hlídání nezahrnuje úklid domácnosti a domácí práce.

Cena je dle dohody od 120,- Kč/hod za 1 dítě (min. 8,5 hod/den) a 150,- Kč/hod při více dětech (min. 8,5 hod/den). Pravidelné celodenní hlídání dětí lze dohodnout též na paušál 1000,- Kč/den /1.dítě(min. však 100,- Kč/hod). Nabízím dvě možnosti spolupráce: práci na Dohodu o provedení práce nebo na ŽL. Platba denně za odvedenou práci samozřejmostí. Pro novou rodinu mohu být uvolněna v průběhu období 08-12/2013, hned po dohodě.

Praxe  5 let
Cena za hodinu  120
Věk  48
Město působení Praha, Liberec
Vaše jméno Marie
Email Gia65@seznam.cz
Telefon 776594305
Web

MizernýNic mocDobrýVelmi dobrýVýborný !!! (Zatím nikdo nehodnotil, hodnoťte jako první !)

[email_link]

Pokud jste využili toto hlídání a máte dobré či špatné zkušenosti, podělte se o to s námi. Sdělte svůj názor a pomozte při lepším výběru i všem ostatním.
Pro odpověď na inzerát hlídání, využijte kontakt uvedený přímo v něm.
Komentáře jsou uzavřeny.